+420 608.882.071
kancelar@najdimisto.com

OBSAZENO – Manažer kvality

Martina Hlinsko

www.najdimisto.com +420 728 849 226 kancelar@najdimisto.com

PDF

Volné pracovní místo : 1

Popis pozice

Pro našeho významného klienta v oblasti Automotive (výroba elektrických komponentů) s více než 60 lety působení na trhu aktuálně hledáme uchazeče na pozici Manažera kvality.

Klient je největším výrobcem topných těles v České republice, a protože jsou jeho výrobky velmi žádané, tak nyní rozšířil výrobu o novou halu.

Konečné výrobky můžete najít například i u Vás doma jako součást spotřebičů pro pečení. Kdykoliv, když jdete nakupovat, můžete svůj nákup brát z chladící vitríny, která má dodané komponenty od našeho klienta. A nebo se můžete projet v elektromobilu, který disponuje důležitými prvky, které klient vyrábí.

Klient Vás rád se svojí historií seznámí více osobně, případně rádi Vás obeznámíme před osobní návštěvou my.

Co by jste měli umět?

– Máte min. střední vzdělání s maturitní zkouškou a vyšší

– Disponujete praxí v oboru řízení kvality a školením základních nástrojů kvality ideálně v AUTOMOTIVE

– Ovládáte Anglický jazyk na komunikativní úrovni

– Orientujete se v technické dokumentaci

– Máte zkušenosti s vedením týmů a komunikací s vedením společnosti

– Budete řídit úsek kvality, proto by pro Vás neměl být problém:

provádění interních auditů produktů a procesů
vytváření a udržování příručky kvality
posuzování 8D reportů od dodavatelů z formálních hledisek
vést změnová řízení dokumentů systémů kvality
vypracování politiky integrovaného systému, její revize a aktualizace
vést administraci neshodných výrobků
poskytovat podporu ostatním úsekům firmy v oblasti kvality
administrace týkající se produktových certifikací (UL, VDE, EAC)
kontrola určování příčin neshod, navrhování nápravných opatření, implementaci a přezkoumání efektivnosti přijatých opatření
dohled nad dodržováním systému kvality
prokazovat shody s nařízeními RoHS, REACH, Conflict mineral
reporting nekvality do systému WorldFavor
reporting Sustainability, reporting nekvality do NIBE
vést přezkoumávání zákaznických požadavků na kvalitu a jejich implementaci

Nabízíme

– Hlavní pracovní poměr na rok a v případě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou

– Dotované stravování a možnost využít jídelnu (na výběr máte z 5 jídel)

– Příspěvek na penzijní připojištění

– Firemního maséra

– Účast na firemních akcích i pro Vaši rodinu (opékání prasete, bruslení, sport)

– Automobil, notebook a telefon i pro soukromé účely

– Odměny za významné milníky a dle odvedené práce

– Školení a vzdělávání – hrazeno zaměstnavatelem

– Platové ohodnocení 55 – 75 000Kč dle prokázaných zkušeností

Typ úvazku

Full Time

Požadované vzdělání

SŠ, VŠ

Praxe

Any

Lokalita umístění

Na místě

Plat

55 - 75 000Kč

Benefity a další

Hrazená strava zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní připojištění, hrazené vzdělávání, 5 týdnů dovolené, pravidelné firemní akce, firemní masér, služební automobil, notebook a telefon

Podobná pracovní místa

OBSAZENO – Hlavní účetní

Odeslané Mar 10, 2024

Hlinsko